понеділок, 20 січня 2014 р.

Звернення Президента до Українського народу 2014



Звертаюся до вас як свідомих громадян нашої держави, які добре розуміють, які загрози для українського суспільства та держави несуть внутрішні конфлікти, розбрат і протистояння.

Деякі лідери опозиції зробили заяву, що вони не причетні до масових акцій, які 19 січня мали місце на вулиці Грушевського, та закликали учасників таких акцій припинити силове протистояння з працівниками правоохоронних органів.

Звертаюся до жителів міста Києва та інших учасників масових зібрань. Прошу вас не йти за тими, хто закликає до насильства, хто прагне спровокувати розкол між державою і суспільством та хоче вкинути український народ у горнило масових безладів.

Я з розумінням ставився до вашої участі у масових акціях, висловлював готовність вислухати вашу позицію та спільно знайти шляхи розв'язання існуючих протиріч, але зараз, коли мирні акції переростають у масові безпорядки, супроводжуються погромами та підпалами, застосуванням насильства, я переконаний, що такі явища несуть загрозу не лише для громадськості Києва, а й усієї України.

Я впевнений, що саме ви, як ніхто інший, розумієте, що ми повинні разом намагатися зберегти нашу державу, примножити її силу, авторитет і можливості.

Хочу зазначити, що докладу всіх зусиль, щоб забезпечити громадський порядок, захистити права мирних громадян і буду використовувати всі правові та інші передбачені законами України методи для гарантування громадського спокою і безпеки всіх наших співвітчизників.

Я переконаний, що ви мене почуєте і підтримаєте у зусиллях зупинити протистояння, яке спровоковане тими, хто ціною людської крові хоче боротися за владу.

Лише мирний шлях, важка праця, єдність народу і наша цілеспрямованість на побудову в Україні високих стандартів життя людей приведе нас до успіху. Війна, руйнування, насилля зруйнують Україну.

Я закликаю до діалогу, до компромісу, до спокою на нашій рідній землі. Вірю в народ України. Впевнений у мудрості наших людей. І готовий служити державі і людям вірою і правдою, доки вистачить моїх сил і довіри народу.

____________
20 січня 2014 року
Прес-служба Президента України Віктора Януковича
http://goloskarpat.info/power/yanukovich-zvernuvsya-do-ukrayintsiv-i-zaklikav-do/
Віктор Янукович. Фото AFP
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/01/20/953975.html
http://darn.kievcity.gov.ua/news/3850.html
http://www.radiosvoboda.org/media/video/25235175.html


20 січня 2014 р.
Київ, вулиця Грушевського



20 січня 2014 р.
Звернення Президента до Українського народу


21 січня 2014 р.
Барикади зі спаленої техніки у Києві на вулиці Грушевського


22 січня 2014 р.
Бої у Києві на вулиці Грушевського


23 січня 2014 р.
Київ, вулиця Грушевського. Перемир'я


24 січня 2014 р. 
Фрагмент виступу Президента України Віктора Януковича під час зустрічі з керівниками церков і релігійних організацій

22.02.2014 Постанова Верховної Ради України Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України 

Немає коментарів: