понеділок, 20 січня 2014 р.

Звернення Президента до Українського народу 2014Звертаюся до вас як свідомих громадян нашої держави, які добре розуміють, які загрози для українського суспільства та держави несуть внутрішні конфлікти, розбрат і протистояння.

Деякі лідери опозиції зробили заяву, що вони не причетні до масових акцій, які 19 січня мали місце на вулиці Грушевського, та закликали учасників таких акцій припинити силове протистояння з працівниками правоохоронних органів.

Звертаюся до жителів міста Києва та інших учасників масових зібрань. Прошу вас не йти за тими, хто закликає до насильства, хто прагне спровокувати розкол між державою і суспільством та хоче вкинути український народ у горнило масових безладів.

Я з розумінням ставився до вашої участі у масових акціях, висловлював готовність вислухати вашу позицію та спільно знайти шляхи розв'язання існуючих протиріч, але зараз, коли мирні акції переростають у масові безпорядки, супроводжуються погромами та підпалами, застосуванням насильства, я переконаний, що такі явища несуть загрозу не лише для громадськості Києва, а й усієї України.

Я впевнений, що саме ви, як ніхто інший, розумієте, що ми повинні разом намагатися зберегти нашу державу, примножити її силу, авторитет і можливості.

Хочу зазначити, що докладу всіх зусиль, щоб забезпечити громадський порядок, захистити права мирних громадян і буду використовувати всі правові та інші передбачені законами України методи для гарантування громадського спокою і безпеки всіх наших співвітчизників.

Я переконаний, що ви мене почуєте і підтримаєте у зусиллях зупинити протистояння, яке спровоковане тими, хто ціною людської крові хоче боротися за владу.

Лише мирний шлях, важка праця, єдність народу і наша цілеспрямованість на побудову в Україні високих стандартів життя людей приведе нас до успіху. Війна, руйнування, насилля зруйнують Україну.

Я закликаю до діалогу, до компромісу, до спокою на нашій рідній землі. Вірю в народ України. Впевнений у мудрості наших людей. І готовий служити державі і людям вірою і правдою, доки вистачить моїх сил і довіри народу.

____________
20 січня 2014 року
Прес-служба Президента України Віктора Януковича
http://goloskarpat.info/power/yanukovich-zvernuvsya-do-ukrayintsiv-i-zaklikav-do/
Віктор Янукович. Фото AFP
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/01/20/953975.html
http://darn.kievcity.gov.ua/news/3850.html
http://www.radiosvoboda.org/media/video/25235175.html


20 січня 2014 р.
Київ, вулиця Грушевського20 січня 2014 р.
Звернення Президента до Українського народу


21 січня 2014 р.
Барикади зі спаленої техніки у Києві на вулиці Грушевського


22 січня 2014 р.
Бої у Києві на вулиці Грушевського


23 січня 2014 р.
Київ, вулиця Грушевського. Перемир'я


24 січня 2014 р. 
Фрагмент виступу Президента України Віктора Януковича під час зустрічі з керівниками церков і релігійних організацій

22.02.2014 Постанова Верховної Ради України Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України 

Немає коментарів: