неділя, 8 грудня 2013 р.

Володимир Буткевич. Лист-звернення до громадян України


Шановні мої знайомі і незнайомі однодумці!

Після моєї заяви про вихід з Конституційної Асамблеї десятки, сотні моїх колишніх колег по роботі в Київському університеті, парламенті України і міжнародних установах висловили свою підтримку моєму рішенню.

Мені особливо приємно, що серед них було багато моїх учнів. Значить, мої слова: бути порядною людиною, захищати гідність людини, ні за яких обставин не зневажати людину – впали на сприятливий грунт і проростають.

В цій складній ситуації, в якій опинився наш народ, я вас дуже прошу поважати наші міжнародні зобов’язання щодо прав людини. Допоможіть тим, до кого сьогодні влада ставиться свавільно, застосовує катування; фіксуйте її протизаконні дії, створюйте громадські комітети (я готовий їм допомогти безпосередньою участю) по виявленню таких дій.

Кожен - від сільського голови до Президента України, від рядового міліціонера до Міністра внутрішніх справ України має знати, що за насильство, порушення прав людини він неодмінно понесе покарання.

Ми маємо діяти спокійно, виважено і довести нашу справу до логічного завершення. Жоден порушник права людини не має уникнути покарання. Поки не призупинили членства України (а тим більше не виключили зі складу членів) в Раді Європи, ми маємо зібрати всі факти, пройти внутрішні судові процедури (в яких з огляду на останні рішення наших судів нам постійно будуть «забороняти» і «відмовляти») і шукати правового захисту і справедливого рішенні в Раді Європи і в Європейському суді з прав людини.

Не падайте духом. За нами правда!

[Володимир Буткевич
cуддя Європейського суду з прав людини у відставці,
доктор юридично наук, професор]

08 грудня 2013 року
http://cvu.ks.ua/profesor-volodymyr-butkevych-na-znak-protestu-prypynyv-spivpratsyu-z-konstytutsijnoyu-asamblejeyu/
http://uk.wikipedia.org/wiki/Буткевич_Володимир_Григорович

02.12.2013 Заява про вихід зі складу Конституційної Асамблеї (Олександр Барабаш, Ігор Когут, Микола Козюбра, Ігор Коліушко, Володимир Крижанівський, Микола Мельник) 
28.11.2013 Володимир Буткевич. Заява про вихід зі складу Конституційної Асамблеї 
21.06.2013 Указ Президента України №341/2013 Про зміни у складі Конституційної Асамблеї 
15.03.2013 Віктор Мусіяка. Парад прав і свобод 
01.10.2012 Указ Президента України №566/2012 Про зміни у складі Конституційної Асамблеї 
17.08.2012 Новий Громадянин виходить зі складу Конституційної Асамблеї через підписання президентом мовного закону 
06.07.2012 Члени Конституційній Асамблеї Дмитро Котляр та Ігор Когут вимагають скасувати... Марина Ставнійчук теж має власну позицію...

Немає коментарів: